| Productnaam | 2 deur rechte harder |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 210W |
| Volume | 500L |
| Koelmanier | Luchtkoeling |
| Productnaam | de enige rechte deur van het koelkastglas |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 260W |
| Volume | 500L |
| Deurtype | Glasdeur |
| Productnaam | enige deur rechte koelkast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 250W |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | opslag en vers voedsel in keuken |
| Productnaam | 2 deur rechte diepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 300W |
| Koelmanier | Luchtkoeling |
| Voltage | 220V/50Hz; 220V/60Hz; 110V/60Hz |
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ of -18~ -22℃ |
|---|---|
| Het koelen Wijze | ventilator die het statische koelen koelen |
| Compressor | Secop/Embraco |
| Koelmiddel | r404a/r134a/r290a |
| toepassing | opslag en vertoningsvoedsel |
| Productnaam | enige deur rechte diepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Macht | 300W |
| Volume | 500L |
| Afmeting | 600*800*2000mm |
| Productnaam | deur 3 onder tegenkoelkast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productnaam | de enige rechte deur van het koelkastglas |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 260W |
| Volume | 500L |
| Deurtype | Glasdeur |