| productnaam | Commercieel Juice Dispenser With Tap |
|---|---|
| Machinegrootte | 580*460*700mm |
| Capaciteit | 10L*4 |
| Macht | 380W commercieel Juice Dispenser |
| Gewicht | 42Kgs |
| Productnaam | Automatisch Juice Dispenser |
|---|---|
| Machinegrootte | 490*460*700mm |
| Capaciteit | 10L*3 |
| macht | 320w |
| Gewicht | 35kgs |
| Productnaam | Automatisch Juice Dispenser |
|---|---|
| machinegrootte | 490mm*460mm*700mm |
| Capaciteit | 10L*3 |
| Macht | 320W |
| Gewicht | 35 kg |
| Productnaam | Commerciële Koude Drankautomaat |
|---|---|
| Machinegrootte | 510*470*750mm |
| Capaciteit | 18L*1/18L*2/18L*3 |
| Macht | 180~380W |
| Gewicht | 29kgs-47kgs |