| Productgrootte | 1500*780*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 720W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| productgrootte | 1500*650*1200MM |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W de koelkast van de bakkerijvertoning |
| Compressor | Secop (Embraco) /Donper |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 900W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | ventilator het koelen |
| Macht | 760w |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1500*660*1200mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 400L bakkerijijskast |
| Macht | 760W |
| Productgrootte | 1200*730*1860mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 1090W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1500*760*1250/1500 mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 720~820W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| Productgrootte | 1200*660*1200mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 400L bakkerijijskast |
| Macht | 650W |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Productgrootte | 1200*730*1100mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 650W |
| Compressor | Secop (Embraco) |