| Productnaam | drie glasdeur onder tegenharder |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Macht | 250 ~ 300W |
| Deurtype | 3 PCs van glasdeur |
| Naam van het product | Onder de koelkast |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Volume | 300 liter |
| Kracht | 380 W |
| Koeltype | rechtstreekse koeling / ventilatorkoeling |
| Productnaam | deur 2 onder tegendiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 250 ~ 450L |
| Macht | 250 ~ 350W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | deur 3 onder tegendiepvriezer |
|---|---|
| Temperatuur | -12 ~ -18 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Macht | 350 ~ 400W |
| Afmeting | 1800*800*800mm; 2100*800*800mm |
| Productnaam | enige deur onder tegenijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200L |
| Macht | 200W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | De Ijskast van de saladebar |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 300L |
| Macht | 350W |
| Koeltype | /directe ventilator die koelen koelen |
| Productnaam | dubbele glasdeur onder tegenharder |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Deurtype | 2 PCs van glasdeur |
| Productnaam | deur 2 onder tegenijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 200 ~ 450L |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Productnaam | undercounter harder |
|---|---|
| temperatuur | +2 ~ +8 °C voor een koelkast |
| Volume | 250 liter |
| Vermogen | 400 W |
| Koeltype | Ventilatorkoeling |
| Productnaam | deur 3 onder tegenijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Volume | 450 ~ 550L |
| Macht | 300 ~ 350W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |