| productnaam | onder tegenkoelkast |
|---|---|
| Afmetingen (L*W*H) (mm) | 1200*760/800*800mm |
| Compressor | Wanbao/Embraco/Secop |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Voltage (v) | (Facultatief) 220V/50-60HZ, 110V/60Hz |
| Productnaam | back bar koeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350mm*535mm*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator koeling |
| Volume | 330 L |
| Productgrootte | 1500*730*1250mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Macht | 860W |
| Compressor | Secop (Embraco) |
| productgrootte | 2400*800*800mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 550L |
| Macht | 600w |
| Productnaam | achterbarkoeler |
|---|---|
| Productgrootte | 1350*535*830mm |
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| Koelsysteem | Ventilator het koelen |
| Volume | 330L |
| Productnaam | roestvrij staalijskast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productgrootte | 600*870*520mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 138L-barkoelkast |
| Macht | 160W-barkoelkast |
| Productgrootte | 1350*520*835mm |
|---|---|
| Temperatuur | +2~ +8℃ |
| koelsysteem | Ventilator het Directe Koelen |
| Volume | 330L |
| Macht | 250W |
| Productnaam | deur 3 onder tegenkoelkast |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |
| Productnaam | Onder Tegenijskast met Lade 4 |
|---|---|
| Temperatuur | 2 ~ 10 ℃ |
| Macht | 200 ~ 300W |
| Koeltype | Ventilator het koelen |
| Materiaal | 201 / 304 roestvrij staal |